Sıkça Sorulan Sorular
Teslimat kaç günde gerçekleşir?

Ürünler en geç 4 iş günü içerisinde kargolanmaktadır. Kargolarınız Ankara merkez depodan çıkmaktadır. Saat 17:00'dan önce yaptığınız siparişler o gün depoya iletilmektedir ve sonrasındaki siparişler ertesi günün siparişi olarak kayıtlara alınır. Depo yoğunluğu ve anlaşmalı çalıştığımız kargo şirketlerinin yoğunluğuna bağlı olarak siparişleriniz ortalama 2 iş günü içinde elinize ulaşmaktadır. +2 iş günü yoğunluğa bağlı olarak teslimat süresine yansıyabilmektedir.

Ürünleriniz garantili mi?

Ürünlerimiz sertifikalı ve onaylı markalara aittir. Garantiyi üretici firmalar sağlamaktadır.

Ürünler doğa dostu mudur?

Ekolojik olarak belirtilen ve satışı yapılan ürünler organik ve doğa dostu olduğuna dair gerekli tüm sertifika ve belgeleri almış markalara aittir. Satışı yapılan ürünlerin doğada çözünürlüğü bulunmaktadır ve kirletici kimyasallar içermemektedir. 

Kargo takibini nasıl yapabilirim?

Ekoveko.com üzerinden yaptığınız bütün siparişleriniz kargoya verildikten sonraki gün sabahı sistem otomatik olarak sitemizde bilgisi vermiş doluğunuz cep telefonunuza kargo takip numarasını mesaj atmaktadır. Kargo şirketinin web-sitesinden veya şubesinden takip numarası ile kargonuzun durumunu sorgulayabilirsiniz.

Ödeme yöntemleri nelerdir?

Ekoveko.com 'dan yaptığınız siparişlerin ödemelerini dilerseniz site üzerinden 256bit SSL güvenlik sertifikası güvencesi altında kredi kartı ile veya banka havale / eft ile gerçekleştirebilirsiniz. Havale ve eft ödemelerinde ekstra indirim bulunmaktadır.

Ücretsiz kargo imkanı mevcut mudur?

Sitemiz üzerinde yaptığınız alışverişlerin tutarı 250 TL veya üzeri olduğunda kargonuzu Ekoveko karşılamaktadır.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır