banner

ZAO Oje - 642 Fransız Beji

Ürün Kodu : 1721
235.70 TL


 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Müşteri Yorumları
 • Teslimat İade

ZAO Organik Oje - 642 Fransız Beji

 

Sertifikaları:

Vegan

Gluten-Free (Glutensiz)

Cruelty-Free (Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir).

 

 • Elegan ve klasik Fransız Manikürü, ya da modern ve trendy renkler, ZAO oje serisi tüm isteklerinize cevap verecektir!
 • Net ağırlık: 8 ml
 • İçi değiştirilebilir (refill): Hayır

 

Fransız manikür "Fransız Cazibesi" ifadesinin karşılığı olan Fransız Manikürü 70’lerde Amerika Birleşik Devletleri'nde doğmuştur. Hollywood yıldızları arasında çok popüler olan Fransız Dokunuş'una refere etmek için ‘French’ olarak adlandırılmıştır.

 

Fransız manikürü nasıl uygularsınız:

1. Tırnağı maniküre hazırlamak ve uzun ömürlü bir french manikürü elde etmek için önce sertleştirici (635) uygulayın.

2. Ana hatları belirlemek için beyaz french (641)’i tırnağınızın uzun bölgesine uygulayın.

3. Sonra tırnaklarınıza cilt renginize veya modunuza uygun olarak bej (642) ya da pembe (643) uygulayın!

4. Parlak bir sonuç ve optimum kalıcılık için son katı (636) uygulayarak tamamlayın.

 

Tırnak bakım ürünlerimizde yasaklanan zararlı maddeler:

 • Dibütil fitalat: INCI adı: dibutil ftalat N CAS: 84-74-2 : Endokrin rahatsızlıkları. Gözlerin irritasyonu (göz yaşarması, konjunktivit) ve üst solunum yolu (nazofarenjit, olası bronşit)rahatsızlıkları. Yutulması veya solunması halinde: baş ağrısı, bulantı, kusma, ishal, hematüri, baş dönmesi, fotofobi (ışığa duyarlılık) ve nefrotoksisite.
 • Toluen INCI adı: CAS TOLUENE N: 108-88-3 : Nörotoksik. Kokusu 100 ppm’in üzerinde ise üst solunum yolu ve göz için tahriş edici olabilir. Tekrarlanan veya uzun süreli temas sonrasında cilt üzerinde yağ giderici etkiye sahiptir. Kızarıklık, soyulma ve çatlamaya neden olabilir. Kokusunun solunması merkezi sinir sistemi depresyonuna neden olabilir.
 • Formaldehit INCI adı: CAS FORMALDEHİT N: 50-00-0 : Kanserojen. 2004 yılında IARC, formaldehiti kanserojen olarak sınıflandırmıştır (Grup 1). Avrupa'da, "3. kategori kanserojen" olarak sınıflandırılır (muhtemelen insanlar için kanserojen), ancak Fransa'nın daha ciddi önerisinden sonra, bu sınıflandırma inceleme altına alındı. Ksilen INCI adı:
 • KSİLEN-N CAS: 1330-20-7 / 95-47-6 / 108-38-3 : Tahriş edici ve sinirler: Bu ürün hafif göz tahrişine ve orta derecede deri tahrişine neden olur. Kokusuna maruz kalınması halinde gözlerde ve üst solunum yollarında tahrişe neden olabilir. Tekrarlanan veya uzun süreli temas sonrasında cilt üzerinde yağ giderici etkiye sahiptir. Kızarıklığa, pul pul dökülmeye ve çatlamaya neden olabilir. Kokusunun teneffüs edilmesi merkezi sinir sistemi depresyonuna neden olabilir ve yüksek konsantrasyon halinde geri dönüşü olmayan karaciğer hasarı ve bazen ölüme sebep olabilir.
 • Kolofan (reçine) INCI adı: kolofan CAS: 8050-09-7 : Tahriş edici / solunum bozuklukları: Çok sayıda cilt hassasiyeti ile ilgili vakalar bildirilmiştir. Vakalar izole edildi ama oldukça çeşitlidir: reçine içeren tüy dökücü balmumu uygulayan güzellik uzmanlarından sahne performansı yapan sanatçılara kadar geniş bir alanda reaksiyon gördü.
 • Sentetik Kafur INCI adı: KAFUR CAS: 76-22-2 : Tahriş: gözler, üst solunum yolu solunması halinde: nefes sıklığının azalması yavaş kalp atışı, fazla miktarlarda solunması halinde: ağızda tatlı tat, boğaz tahrişi, baş ağrısı, bulantı, kusma, anksiyete, konfüzyon, yüz kasları konvülsif seğirmesi, spastisite epileptiform konvülsiyonlar, koma.
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Siparişleriniz ortalama 3-7 iş günü içerisinde Aras Kargo güvencesiyle adresinize teslim edilecektir. Aldığınız ürün beklentilerinizi karşılamadıysa ürününüzü 15 gün içerisinde karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz. Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra firmamız tarafından kredi kartınıza veya adınıza tanımlı hesaba iade edilecektir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır