banner

Klar Çamaşır Makina Yıkama Tozu ( Beyaz + Renkli ) 4.4kg

Ürün Kodu : 330
479.03 TL


  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Müşteri Yorumları
  • Teslimat İade

KLAR ORGANİK ÇAMAŞIR YIKAMA TOZU (WASCHNUSS) 4,4KG - 0031

Vollwaschmittel  

Organik Klar Çamaşır Makina Yıkama Tozu ( Beyaz + Renkli)
4,4 kg

Barkod: (4 019555 100031)

        

 

Klar EcoSensitive
Organik Çamaşır Yıkama Tozu
Beyaz ve Renkli Çamaşırları İçin kullanılır.
4,4 kg

• Doğal Waschnuss ekstraktı içerir.
• Kokusuz dur.
• Alman Alerji ve Astım Derneği (daab) onaylı dır.
(daab-Deutch Allergie und Asthmabund e.V.-getested und empfohlen) 

Az Kirlilere: 40ml (1,5 ölçü kaşığı)
Çok Kirlilere: 50ml (2 ölçü kaşığı)


SABUN AĞACI

SAPİNDUS (Sabun Ağacı), Asya, Amerika ve Pasifik adalarının tropikal bölgelerinde yetişen; dallarının ucunda salkım veya koçan halinde toplanmış yeşilimsi beyaz çiçekler açan, parçalı yapraklı bir ağaç cinsidir. Bu bitkilerin dokularında su ile ovulduğunda köpüren saponin bulunduğu için bunlara sabun ağacı denir.

Waschnuss: sabun ağacının derimsi bir kılıfla kaplı etli meyveleri yaklaşık yüzde 35-38 oranında saponin içerdiğinden suyla birleştiğinde bir sabun gibi köpürür. Bu meyve yüzyıllardır temizlik işlerinde kullanılır.

Waschnuss: Büyük ölçüde Hindistan ve Nepal kökenli olan Waschnuss ağacı 15 metreye kadar uzayabiliyor. Meyvesine "Sapindus Mukarossi" veya sadece "Waschnuss" deniliyor. Altın sarısı, fındık şekilli yemişler Eylül ve Ekim aylarındaki hasattan sonra kurutuluyor.. Böylece renkleri kahverengiye dönüyor. Ardından fındıklar kırılıyor, çekirdekleri alınıyor ve kabukları öğütülüyor. Asya' da Washnuss kabukları yoğun temizleyici güçleri nedeniyle yüzyıllardır doğal bir yıkama maddesi ve deterjan olarak kullanılıyor. Waschnuss ağaçlarının yaygınlaştırılması, olumlu yöndeki ekolojik katkılarından dolayısıyla Hindistan hükümetince destekleniyor.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Siparişleriniz ortalama 3-7 iş günü içerisinde Aras Kargo güvencesiyle adresinize teslim edilecektir. Aldığınız ürün beklentilerinizi karşılamadıysa ürününüzü 15 gün içerisinde karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz. Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra firmamız tarafından kredi kartınıza veya adınıza tanımlı hesaba iade edilecektir.

Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır